Robert Lewandowski: Zadowoli mnie minimum sześć punktów w marcu

Piłka nożna
Robert Lewandowski: Zadowoli mnie minimum sześć punktów w marcu
fot. Cyfrasport
25 marca reprezentacja Polski piłkarzy zmierzy się w Budapeszcie z Węgrami.

Eliminacje mistrzostw świata 2022 tuż, tuż. 22 marca reprezentacja Polski piłkarzy rozpocznie zgrupowanie pod wodzą nowego selekcjonera Paulo Sousy, a już trzy dni później rozpocznie walkę o udział w przyszłorocznym mundialu. Mimo że czasu jest niewiele, kapitan Biało-Czerwonych Robert Lewandowski zdradził ile punktów, usatysfakcjonowałoby go po trzech pierwszych meczach.

To będzie bardzo intensywny czas dla Biało-Czerwonych. W poniedziałek reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie w Warszawie, a już 25 marca zmierzy się w Budapeszcie z Węgrami w ramach eliminacji MŚ 2022. Będzie to także debiut Portugalczyka Sousy na stanowisku selekcjonera. Trzy dni później piłkarze podejmą na stadionie Legii w stolicy Andorę, a 31 marca zagrają w Londynie z Anglią.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Polscy obrońcy nie potrafią rozgrywać piłki pod presją"

 

Kapitan kadry Lewandowski podczas wideokonferencji powiedział, że będzie zadowolony jeśli w trzech marcowych meczach drużyna narodowa wywalczy "minimum sześć punktów".

 

O awans nie będzie łatwo, bowiem bezpośrednią promocję na turniej uzyska wyłącznie zwycięzca grupy. Ekipa, która zajmie drugie miejsce, zagwarantuje sobie miejsce w barażach.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze