Kochanowski zdjął Bednorza z boiska! Fatalny występ polskiego przyjmującego (WIDEO)

Siatkówka
Kochanowski zdjął Bednorza z boiska! Fatalny występ polskiego przyjmującego (WIDEO)
fot. CEV
Paweł Zatorski, Bartosz Bednorz i Jakub Kochanowski – koledzy z reprezentacji w półfinale Ligi Mistrzów stanęli po dwóch stronach siatki.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wyeliminowała słynny Zenit Kazań w półfinale Ligi Mistrzów. Tego spotkania do udanych nie zaliczy z pewnością Bartosz Bednorz. Przyjmujący ekipy ze stolicy Tatarstanu opuścił boisko w trzecim secie.

Bednorz, który na co dzień występuje w Zenicie Kazań, nie będzie miło wspominał meczu w Kędzierzynie-Koźlu. Jego klub pożegnał się z rywalizacją w Lidze Mistrzów, a reprezentant Polski zaliczył słaby występ.

 

Zobacz także: Bartosz Bednorz: Czuję ogromną złość, ale nie chcę rozmawiać o tej zmianie

 

W trzecim secie, po nieudanym przyjęciu zagrywki Jakuba Kochanowskiego, cierpliwość trenera Władimira Alekno się wyczerpała i Bednorz opuścił boisko.W całym meczu przyjmujący zagrał na -4. Zdobył dla swej drużyny siedem oczek. W ataku miał co prawda 60% skuteczności (6/10), ale popełnił cztery błędy. Mylił się również w polu zagrywki (4 błędy na 7 prób). Zaliczył jeden punktowy blok. Przyjęcie – pozytywne 47%, perfekcyjne 26% i trzy błędy. Warto zaznaczyć, że po bardzo dobrej pierwszej odsłonie (5 oczek, 4/5 w ataku), w kolejnych zaprezentował się dużo gorzej. W trzecim secie Polaka zastąpił Fiodor Woronkow, który grał do końca spotkania.

 

Miejmy nadzieję, że Bartosz Bednorz lepiej zaprezentuje się w kluczowych dla ekipy z Kazania meczach końcówki sezonu rosyjskiej Superligi. Zenit walczy obecnie o awans do turnieju Final Six.

 

Na wysoką formę przyjmującego liczymy również w kadrze. Dobra wiadomość jest taka, że w sezonie reprezentacyjnym Kochanowskiego i kilku innych zawodników ZAKSY będzie miał po swojej stronie siatki.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie