Babilon MMA 20. Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
Babilon MMA 20. Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. Babilon MMA
Babilon MMA 20. Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Za nami gala Babilon MMA 20. W walce wieczoru Dawid Śmiełowski (8-0, 6 KO, 2 SUB) znokautował Krzysztofa Gutowskiego (8-1, 8 KO) efektownym high-kickiem w pierwszej rundzie i zapewnił sobie walkę o mistrzowski pas z Danielem Rutkowskim. Pierwotnie walką wieczoru miało być starcie Łukasza Sudolskiego z Joachimem Christensenem, lecz pojedynek został odwołany w trakcie gali z powodu problemów zdrowotnych Duńczyka. Wyniki i skróty walk gali Babilon MMA 20 na Polsatsport.pl.

Wyniki gali*: 


Walka eliminacyjna do pasa w kategorii piórkowej (do 66 kg):

Dawid Śmiełowski (8-0, 6 KO, 2 SUB) pokonał Krzysztofa Gutowskiego (8-1, 8 KO) przez nokaut (wysokie kopnięcie) w pierwszej rundzie. 

 

Walka w kategorii ciężkiej (do 120 kg):

Sylwester Kołecki (2-0, 2 KO) pokonał Adnana Alicia (13-22, 6 KO, 7 SUB) przez TKO (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie. 

 

Walka w kategorii lekkiej (do 70 kg):

Krzysztof Mendlewski (3-2, 1 KO, 2 SUB) pokonał Marcina Skrzeka (6-2, 4 KO, 1 SUB) przez poddanie (duszenie zza pleców) w drugiej rundzie. 

 

Walka w kategorii koguciej (do 61 kg):

Dawid Pasternak (9-5, 5 KO, 1 SUB) pokonał Dawida Romańskiego (2-1, 1 KO, 1 SUB) przez TKO (ciosy w parterze) w drugiej rundzie. 

 

Walka w kategorii ciężkiej (do 120 kg):

Jakub Słomka (1-1, 1 KO) pokonał Pawła Dziubę (1-1, 1 KO) przez TKO (ciosy w parterze) w drugiej rundzie. 

 

Walka w umownym limicie (do 73 kg):

Mateusz Makarowski (6-4-1, 5 KO, 1 SUB) pokonał Roberta Hałotę (3-4, 2 KO, 1 SUB) przez TKO (ciosy w parterze) w pierwszej rundzie. 

 

Walka semi-pro (w limicie do 93 kg):

Paweł Kryński pokonał Pawła Wójcika przez TKO (ciosy w parterze) w drugiej rundzie. 

 

*Walka Łukasza Sudolskiego (8-0, 5 KO, 1 SUB) z Joachimem Christensenem (15-8, 5 KO, 5 SUB) została odwołana w trakcie gali. Przyczyną odwołania pojedynku były problemy żołądkowe Duńczyka. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
Zapis relacji
Relacja zakończona

Gala Babilon MMA 20 dobiegła końca. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Wszystko wskazuje na to, że następnym rywalem Śmiełowskiego będzie mistrz Babilon MMA - Daniel Rutkowski. 

Gutowski bardzo dobrze atakował obszernym lewym. Śmiełowski był bardzo skuteczny w kopnięciach na korpus. Mieliśmy dwie przerwy po tym, jak Śmiełowski dwukrotnie włożył palec w oko Gutowskiego. Chwilę po drugiej przerwie zawodnik z Wągrowca trafił "Gutka" high-kickiem, a następnie rozbił go ciosami przy siatce. Efektowna wygrana Śmiełowskiego w walce wieczoru!

Ależ nokaut! Dawid Śmiełowski znokautował Krzysztofa Gutowskiego!

 

Ruszyli!

Obaj zawodnicy już w klatce. Czas na prezentację i pierwszy gong!

Teraz Śmiełowski zmierza w stronę klatki. 

Wobec tego walką wieczoru zostało starcie Krzysztofa Gutowskiego z Dawidem Śmiełowskim. Ten pierwszy już zmierza do klatki. 

Walka wieczoru gali Babilon MMA 20 nie odbędzie się! Joachim Christensen nabawił się kłopotów żołądkowych, co wykluczyło go z udziału w pojedynku mistrzowskim z Łukaszem Sudolskim! 

Najpierw Kołecki trafił mocnym prawym w stójce, a następnie rozbił swojego rywala w parterze. Pojedynek trwał 32 sekundy. 

To była bardzo szybka robota! Walka potrwała niewiele ponad pół minuty. Druga zawodowa wygrana Sylwestra Kołeckiego!

Za chwilę Sylwester Kołecki zmierzy się z Adnanem Aliciem. Dla młodszego brata Szymona Kołeckiego będzie to debiut w Babilon MMA. 

Oto skrót ostatniej walki w karierze Dawida Pasternaka. 

Bardzo szybko Mendlewski znalazł się za plecami Skrzeka. Od tego momentu pracował nad duszeniem zza pleców, które finalnie udało mu się zapiąć. Radomianin długo się bronił, lecz w końcu zmuszony był odklepać. Mendlewski sprawił bardzo dużą niespodziankę!

Mamy niespodziankę! Krzysztof Mendlewski zwyciężył przez poddanie w drugiej rundzie!

 

I Runda

Obaj zaczęli bardzo dynamicznie. W pewnym momencie Skrzek nieudanie zaatakował high-kickiem i wylądował na plecach. Zawodnikowi z Radomia udało się wstać i wrócić do stójki. Później walka znowu trafiła do parteru i znowu Mendlewski był na górze. Reprezentant Murowanej Gośliny bardzo dobrze kontrolował pojedynek z gardy. W końcówce rundy Skrzek zaatakował balachą z pleców, lecz do lepszego dopięcia dźwigni zabrakło czasu. 

Pierwszy gong!

Pora na starcie w dywizji lekkiej. Skrzek - Mendlewski - za chwilę obaj przekroczą próg klatki Babilon MMA!

Tak wyglądało starcie w dywizji ciężkiej pomiędzy Słomką a Dziubą. 

Tuż po walce Dawid Pasternak ogłosił zakończenie kariery!

Romański nieźle się prezentował, atakował głównie obaleniami. Pasternak w końcu odwrócił losy pojedynku i odniósł zwycięstwo za sprawą ciosów w parterze!

Kolejna walka nie wyszła poza drugą rundę. Dawid Pasternak wygrał przez TKO!

Dawid Pasternak - Dawid Romański - to starcie już za moment!

W ten sposób Mateusz Makarowski odniósł szóste zawodowe zwycięstwo. 

Tak wyglądała walka otwarcia dzisiejszej gali. 

Dawid Śmiełowski zapowiada ekscytujący pojedynek ze swoim udziałem. 

Obaj zawodnicy stracili mnóstwo sił w pierwszej rundzie. W drugiej odsłonie więcej sił zachował Słomka, który około minutę przed końcem rundy trafił mocnym overhandem. Następnie zasypał przeciwnika kanonadą ciosów w parterze. Trzecia walka i trzecie skończenie przed czasem podczas dzisiejszej gali!

Koniec! Pierwsze zawodowe zwycięstwo Jakuba Słomki!

Pora na wagę ciężką - Paweł Dziuba vs Jakub Słomka. Za moment obaj zameldują się w klatce. 

W co-main evencie o miano pretendenta do tytułu mistrza wagi piórkowej powalczą Krzysztof Gutowski i Dawid Śmiełowski. Oto co do powiedzenia miał pierwszy z nich. 

Całe pierwsze starcie toczyło się w dużym tempie. Hałota próbował sprowadzeń, z kolei Makarowski szukał skończenia w stójce. W końcu zawodnik WCA Fight Team trafił Hałotę, a następnie zasypał go gradem ciosów w parterze. Szósta zawodowa wygrana Makarowskiego!

Kolejne skończenie przed czasem! Mateusz Makarowski zwyciężył tuż przed końcem pierwszej rundy!

Czas na drugą walkę dzisiejszej gali. W catchweighcie -73 kg zmierzą się Mateusz Makarowski i Robert Hałota. 

Rywal Sudolskiego jest bardzo pewny siebie przed dzisiejszą walką wieczoru. 

Za moment rozpocznie się pierwsza walka zawodowa. Tymczasem zapraszamy do wysłuchania tego, co do powiedzenia miał Łukasz Sudolski - bohater walki wieczoru. 

Kryński rozpoczął drugie starcie od efektownego front-kicka. To zamroczyło Wójcika. Gdy walka przeniosła się do parteru, zawodnik z Warszawy zasypał rywala gradem ciosów. Efektowne otwarcie gali!

Koniec walki! Kryński zwyciężył przez TKO w drugiej rundzie!

Galę rozpocznie starice w formule semi-pro. W kategorii półciężkiej zmierzą się Paweł Wójcik i Paweł Kryński. 

Trwa studio przed galą. Warto wspomnieć, że innym ciekawym wydarzeniem będzie debiut w Babilon MMA Sylwestra Kołeckiego. Młodszy brat Szymona zmierzy się z Bośniakiem Adnanem Aliciem. 

Zaczynamy!

Przed nami osiem pojedynków w formule MMA. Stawką walki wieczoru będzie tytuł mistrza Babilon MMA w kategorii półciężkiej. 

Dobry wieczór! Już niebawem rusza gala Babilon MMA 20. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo! 

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie