Fortuna 1 Liga: Widzew Łódź - GKS Jastrzębie. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Widzew Łódź - GKS Jastrzębie. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
W niedzielę Widzew Łódź zagra z GKS Jastrzębie.

Piłkarze Widzewa Łódź spróbują podtrzymać dobrą passę w niedzielnym meczu z GKS Jastrzębie. Tym bardziej, że rywale ostatnie punkty na wyjeździe wywalczyli w grudniu 2020 roku. Transmisja meczu Widzew Łódź - GKS Jastrzębie w Polsacie Sport.

Widzew Łódź jest coraz bliżej czołówki Fortuna 1 Ligi. W tym roku jego bilans wynosi trzy zwycięstwa i trzy remisy. W ostatnich dwóch spotkaniach wywalczył komplet punktów i wszyscy kibice tej drużyny liczą, że zdoła podtrzymać zwycięską passę.

 

GKS Jastrzębie musi oglądać się za siebie. Podopieczni Pawła Ściebury przegrali dwa ostatnie mecze, dlatego każdy punkty wywalczony w Łodzi będzie dla nich sukcesem.

 

- Nie możemy mówić, że w niedzielę zagramy ze słabym rywalem. To byłby błąd z naszej strony. Praca sztabu trenerskiego polega na tym, by zebrać wszystkie plusy i minusy rywali, przewidzieć wszystko, co może się zdarzyć i zapobiec temu, co może stać się złego. Uważam, że będziemy grali z solidnym przeciwnikiem, który będzie chciał z nami wygrać. My musimy zrobić swoje, bo potrzebujemy punktów i przygotujemy się do tego spotkania jak najlepiej - powiedział trener Widzewa Łódź Enkeleid Dobi.

 

Transmisja meczu Widzew Łódź - GKS Jastrzębie w Polsacie Sport. Początek o godzinie 12:30.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze