Paweł "Trybson" Trybała: Zamierzam urwać Borowskiemu drugie ucho

Sporty walki
Paweł "Trybson" Trybała: Zamierzam urwać Borowskiemu drugie ucho
fot. Polsat Sport
28 maja Paweł Trybała (MMA 7-3-0) i Łukasz Borowski (MMA 4-9-0) zawalczą na gali FEN 34.

Pod koniec maja Paweł Trybała (MMA 7-3-0) i Łukasz Borowski (MMA 4-9-0) podczas gali FEN 34 zmierzą się w rewanżowym starciu za walkę na gali FEN 31. - Plan na mój najbliższy pojedynek jest nowy. Chcę urwać rywalowi drugie ucho. Każdy ma swoją "piętę Achillesową". Borowskiego jest właśnie to - zażartował "Trybson".

Po raz drugi zawodnicy wejdą do klatki na gali FEN 34, 28 maja 2021 roku. - Zapraszam wszystkich na moją najbliższą galę, bo będzie bardzo emocjonująca. Zapowiada się ciekawy rewanż i w końcu będę mógł postawić kropię nad "i". Nie widzę innego wyniku niż moje zwycięstwo. Będę chciał odprawić mojego rywala przed czasem i pokazać mu, że ostatnia wygrana to nie był przypadek. Do tego będziemy się bić w kategorii 93 kg, w poprzednim starciu poszedłem przeciwnikowi na rękę i walczyliśmy w większej kategorii. Wyciągnąłem wnioski z poprzedniej walki. Odrobiłem lekcję i chcę zachować chłodną głowę - podsumował Trybała.

 

ZOBACZ TAKŻE: FEN 33: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

 

Pierwsze starcie zwyciężył „Trybson” po przerwaniu lekarza, który nie pozwolił „Borosiowi” na kontynuowanie walki ze względu na kontuzję ucha. - Plan na majowy pojedynek jest nowy. Chcę urwać rywalowi drugie. Każdy ma swoją "piętę Achillesową". Borowskiego są uszy - zaznaczył zawodnik.

 

Cała rozmowa Patrycji Zachorskiej z Trybałą w załączonym materiale wideo.

 

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie