Trenerzy byłych ekstraklasowiczów gośćmi Magazynu Fortuna 1 Ligi

Piłka nożna
Trenerzy byłych ekstraklasowiczów gośćmi Magazynu Fortuna 1 Ligi
fot. Cyfrasport
Zapraszamy na kolejne wydanie Magazynu Fortuna 1 Ligi!

W poniedziałkowym magazynie Fortuna 1 Ligi porozmawiamy o meczach rozegranych w ramach minionej kolejki drugiego poziomu rozgrywkowego w Polsce. Gośćmi programu będą trenerzy Miedzi Legnica i Sandecji Nowy Sącz, czyli Jarosław Skrobacz oraz Dariusz Dudek. Początek Magazynu Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl o godzinie 20:30.

Program poprowadzi Szymon Rojek, w studiu obecni będą nasi stali eksperci Janusz Kudyba i Tomasz Łapiński. W magazynie szczegółowo przyjrzymy się zajmowanym przez zespoły miejscom w tabeli, omówiona zostanie też aktualna sytuacja poszczególnych drużyn.


Wirtualnie porozmawiamy z Jarosławem Skrobaczem, trenerem Miedzi Legnica, którego zespół w spotkaniu 22. kolejki Fortuna 1 Ligi zremisował z Koroną Kielce 0:0. Na stadionie w Kielcach nie padła ani jedna bramka, obie drużyny nie stworzyły wielkiego widowiska, a klarownych sytuacji podbramkowych nie było zbyt wiele. W tabeli Korona jest na jedenastym miejscu z dorobkiem 29 punktów. Miedź jest ósma i ma 32 punkty.


ZOBACZ TAKŻE: Korona Kielce - Miedź Legnica 0:0. Skrót meczu

 

Połączmy się również z Dariuszem Dudkiem, trenerem Sandecji Nowy Sącz, czyli zespołu, który w sześciu ostatnich spotkaniach nie przegrał ani razu. W sobotnim meczu drużyna z odniosła zwycięstwo na własnym boisku, wygrywając 2:1 z kandydatem do awansu ŁKS Łódź. Aktualnie w tabeli łodzianie zajmują miejsce trzecie i mają 40 punktów, a Sandecja jest trzynasta z dorobkiem 24 punktów.

 

Oba zespoły występowały nie tak dawno w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej - Sandecja spadła z niej w sezonie 2017/2018, natomiast Miedź rok później.


Początek Magazynu Fortuna 1 Ligi w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl o godzinie 20:30.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie