Fortuna 1 Liga: Koronawirus w Koronie Kielce. Mecz z liderem zagrożony

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Koronawirus w Koronie Kielce. Mecz z liderem zagrożony
fot. Cyfrasport
Kilku piłkarzy i członków sztabu szkoleniowego Korony Kielce jest zarażonych wirusem SARS-Cov-2.

Kilku piłkarzy i członków sztabu szkoleniowego Korony Kielce jest zarażonych wirusem SARS-Cov-2 – poinformował klub. Zaplanowany na sobotę wyjazdowy mecz z liderem Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalicą Nieciecza prawdopodobnie zostanie przeniesiony na inny termin.

We wtorek piłkarze oraz sztab szkoleniowy pierwszego zespołu Korony Kielce przeszli badania na obecność w organizmie wirusa SARS-CoV-2. W kilku przypadkach wyniki były pozytywne.

 

ZOBACZ TAKŻE: Trzy czerwone kartki w trzech meczach z rzędu! Wstydliwa passa

 

- Zawodnicy oraz członkowie sztabu z pozytywnym wynikiem testu zostali natychmiast odizolowani od reszty zespołu. Jednocześnie informujemy, że w klubie zostały wdrożone procedury wynikające z przepisów sanitarno-epidemiologicznych oraz zaleceń Komisji Medycznej Polskiego Związku Piłki Nożnej – poinformował kielecki klub w specjalnym komunikacie.

 

 

W sobotę Korona w meczu 23. kolejki Fortuna 1 Ligi miała zmierzyć się na wyjeździe z liderem Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Kielecki klub wystąpił o przełożenie tego spotkania na inny termin.

 

Po 22. kolejkach Korona z 29 punktami zajmuje 11. miejsce w tabeli. Zespół z Niecieczy, mimo że rozegrał jeden mecz mniej, ma 18 punktów więcej.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie