TAURON Liga: DPD IŁCapital Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz. Relacja i wynik na żywo

DPD IŁCapital Legionovia Legionowo zmierzy się z Energą MKS Kalisz w decydującym meczu o siódme miejsce TAURON Ligi. Pierwszy krok ku siódmej lokacie zrobiły już siatkarki z Kalisza, które wygrały pierwsze spotkanie, ale legionowianki wciąż mają szansę na zwycięstwo w złotym secie. Relacja i wynik na żywo meczu DPD IŁCapital Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.

Czas na ostatni pojedynek rywalizacji o siódme miejsce w TAURON Lidze. DPD IŁCapital Legionovia Legionowo podejmie Energę MKS Kalisz w środowym spotkaniu. Bliżej pomyślnego zakończenia sezonu na siódmej lokacie są kaliszanki, które wygrały pierwszy mecz 3:0. Dla kaliskiego zespołu byłoby to wyrównanie najlepszego wyniku od czasu powrotu siatkówki z tego miasta do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Bez szans nie są także siatkarki z Legionowa, choć przed nimi niezwykle trudne zadanie. Muszą wygrać 3:0 lub 3:1 i liczyć na zwycięstwo w złotym secie. W tym kontekście najbardziej liczy się na liderkę zespołu - Olivię Różański. Młoda przyjmująca jest jedną z najlepiej punktujących zawodniczek w TAURON Lidze, a w pierwszym meczu z MKS-em Kalisz zdobyła 16 punktów. Czy tym razem zadecyduje o losach rywalizacji o siódme miejsce? Przekonamy się już we wtorek.

Relacja i wynik na żywo meczu DPD IŁCapital Legionovia Legionowo - Energa MKS Kalisz od godz. 17:00 na Polsatsport.pl.