PKO BP Ekstraklasa: Piłkarz Lecha Poznań zakażony koronawirusem

Piłka nożna
PKO BP Ekstraklasa: Piłkarz Lecha Poznań zakażony koronawirusem
Fot. CyfraSport
Jeden z piłkarzy Lecha Poznań jest zarażony koronawirusem i został odizolowany od reszty zespołu. Klub nie podał jego nazwiska.

Jeden z piłkarzy Lecha Poznań jest zarażony koronawirusem i został odizolowany od reszty zespołu - poinformował w piątek klub. Sobotni wyjazdowy mecz z Cracovią (początek godz. 20) odbędzie się zgodnie z terminarzem.

"Piłkarze Lecha Poznań wraz ze sztabem szkoleniowym po przerwie reprezentacyjnej, a przed wyjazdem do Krakowa przeszli testy na obecność w organizmie wirusa SARS-CoV-2. Informujemy, że u jednego z zawodników pierwszej drużyny wynik badania jest pozytywny. Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie procedury wymagane przepisami sanitarno-epidemiologicznymi. Piłkarz został odizolowany od drużyny i rozpoczął izolację. Czuje się dobrze" - napisano w komunikacie klubowym.

 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Skóraś nie poleciał na zgrupowanie młodzieżówki

 

Reszta członków ekipy i sztabu szkoleniowego miała wynik negatywny, więc w piątek będzie mogła udać się na spotkanie do Krakowa.

 

Lech nie poinformował, który z piłkarzy jest zarażony. W najbliższych dniach cały zespół ponownie przejdzie testy na obecność koronawirusa.

 

MB, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze