EBL: Legia Warszawa - King Szczecin. Relacja i wynik na żywo

W sobotę zostanie rozegrany drugi mecz fazy play-off, w którym zmierzą się Legia Warszawa i King Szczecin. W rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą legioniści, którzy wygrali pierwsze spotkanie 99:91. Jak będzie teraz? Relacja na żywo z meczu Legia Warszawa - King Szczecin na Polsatsport.pl.

W pierwszym meczu koszykarze Kinga Szczecin, którzy jeszcze kilka dni temu walczyli z koronawirusem, postawili Legii Warszawa bardzo trudne warunki. Choć mieli słabszy początek spotkania (3:11), to z minuty na minutę grali lepiej. W 28. minucie mieli najwyższe prowadzenie dziewięcioma punktami (66:57). W wyrównanej końcówce kontrolowali sytuację, ale gospodarzom udało się doprowadzić do remisu (85:85) na 12,4 s przed końcem czwartej kwarty po rzutach wolnych Grzegorza Kulki.

W dogrywce sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. O zwycięstwie gospodarzy przesądziły indywidualne akcje Lestera Medforda Jr (rzut za trzy punkty) oraz Nickolasa Neala, który nie mylił się z linii rzutów wolnych.

Relacja na żywo z meczu Legia Warszawa - King Szczecin na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:25.