Fortuna 1 Liga: Korona Kielce - GKS Tychy. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Korona Kielce - GKS Tychy. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. Cyfrasport
Korona Kielce i GKS Tychy zmierzą się w meczu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi.

Korona Kielce i GKS Tychy zmierzą się w meczu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi. Czy goście sobotniego starcia poprawią swoją dobrą sytuację w tabeli kosztem osłabionych kielczan? Transmisja meczu Korona Kielce - GKS Tychy o godz. 12:40 w Polsacie Sport.

Do gry po ponad dwutygodniowej przerwie powraca Korona Kielce. Tym razem w meczu 24. kolejki Fortuna 1 Ligi rywalami kielczan będzie GKS Tychy, który coraz odważniej atakuje czołówkę ligowej tabeli i traci zaledwie sześć punktów do pierwszej Termaliki.


ZOBACZ TAKŻE: Paweł Ściebura nie jest już trenerem GKS Jastrzębie


Biorąc pod uwagę osłabioną koronawirusem kadrę Korony przed gospodarzami sobotniego starcia niezwykle trudne zadanie. GKS prezentuje obiecującą formę, ale tego samego nie można odmówić kielczanom.

 

ZOBACZ TAKŻE:  Adam Majewski nie jest już trenerem Stomilu Olsztyn

 

W tabeli Fortuna 1 Ligi kielczanie zajmują 12. miejsce z 29 punktami na koncie, ale do szóstej lokaty umożliwiającej grę w barażach o ekstraklasę tracą tylko sześć "oczek". Los świętokrzyskiej drużyny nie jest jeszcze przesądzony, a jak zapowiada tymczasowy szkoleniowiec Kamil Kuzera "liczy się to, co na boisku i dyspozycja dnia". Czy akurat ten dzień będzie szczęśliwy dla osłabionej Korony? Okaże się już w sobotnie popołudnie.

 

Spotkanie Korony i GKS-u zostało przełożone z godz. 17:00 na godz. 12:40, zastępując tym samym w terminarzu przełożony mecz: Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.


Transmisja meczu Korona Kielce - GKS Tychy o godz. 12:30 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie