UFC: Mateusz Gamrot brutalnie znokautował rywala (WIDEO)

Sporty walki
UFC: Mateusz Gamrot brutalnie znokautował rywala (WIDEO)
fot. Polsat Sport
UFC: Mateusz Gamrot brutalnie znokautował rywala (WIDEO)

Mateusz Gamrot (18-1, 6 KO, 4 SUB) znokautował Scotta Holtzmana (14-5, 5 KO, 2 SUB) na gali UFC w Las Vegas. Polak posłał rywala na deski w drugiej rundzie. To jego pierwsze zwycięstwo w największej organizacji MMA na świecie.

Przewaga fizyczna należała do doświadczonego Holtzmana, który miał na koncie 11 walk dla UFC. Gamrot starał się mieszać uderzenia ze sprowadzeniami, jednak jego rywal dobrze czytał jego zamiary. To jednak Polak był szybszy w stójce. Dobrze pracował na nogach, trafiał dość często, więc sędziowie mogli wskazać pierwszą rundę na jego konto. Po zakończonym pojedynku okazało się, że dwóch z nich widziało wygraną "Gamera".

 

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Gamrot oszalał ze szczęścia i... podziękował hejterom

 

Decyzja sędziowska nie była jednak konieczna. W drugim starciu Gamrot trafił prawym na szczękę, po którym Holtzman padł na deski. Kilka ciosów w parterze i było po wszystkim! Sędzia przerwał walkę! Pierwsze zwycięstwo Polaka w UFC stało się faktem.


Dla Gamrota była to druga walka w największej organizacji MMA na świecie. W swoim debiucie przegrał niejednogłośnie na punkty z Guramem Kutateladze. Pojedynek był na tyle dobry, że Polak i Gruzin otrzymali bonus za najlepszą walkę wieczoru.

 

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie