PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i PGE Skra Bełchatów zmierzą się w trzecim meczu półfinałowej rywalizacji w PlusLidze. W niedzielę okaże się kto zagra w wielkim finale z Jastrzębskim Węglem. Relacja i wynik na żywo półfinałowego meczu: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

Czas na jeden z najważniejszych meczów PlusLigi, który śmiało zasługiwałby nawet na finał tych rozgrywek. W niedzielę rozstrzygnie się kto z pary Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów ostatecznie znajdzie się w wielkim finale, w którym na swojego rywala czeka już Jastrzębski Węgiel.

 

ZOBACZ TAKŻE: Konfrontacja prezesów ZAKSY i PGE Skry w #7Strefie! "Pierwsze zwycięstwo nas podbudowało"


Co ciekawe mimo sporej różnicy miejsc i jakości w rundzie zasadniczej to spotkanie nie ma jasnego faworyta. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, która zdominowała wszystkie możliwe rozgrywki w tym roku, aktualnie boryka się ze sporym problemem.

 

Mowa tu o urazie Pawła Zatorskiego, który doznał kontuzji tuż przed drugim meczem rywalizacji z PGE Skrą, a który okazał się przegrany dla kędzierzynian. ZAKSA robiła co mogła, aby "załatać" dziurę w przyjęciu na czas nieobecności swojego podstawowego libero, ale ostatecznie to bełchatowianie przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę i w niedzielę zagrają jak równy z równym o wielki finał.


ZOBACZ TAKŻE: Cerrad Enea Czarni Radom budują skład na przyszły sezon. Środkowy z nowym kontraktem


Kto będzie świętował wygraną w niedzielę? Która drużyna znajdzie się w wielkim finale? Jaki element zadecyduje o rezultacie półfinałowej rywalizacji? Przekonamy się już w niedzielne popołudnie.


Relacja i wynik na żywo półfinałowego meczu: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze