Mariusz Pudzianowski ogłosił kolejną walkę! "To będzie prawdziwa wojna"

Sporty walki
Mariusz Pudzianowski ogłosił kolejną walkę! "To będzie prawdziwa wojna"
fot. Polsat Sport
Mariusz Pudzianowski planuje kolejną walkę w KSW.

Mariusz Pudzianowski nie zwalnia tempa i szykuje się do kolejnego pojedynku dla federacji KSW. Doświadczony 44-letni zawodnik zakomunikował o swojej walce w mediach społecznościowych.

"Pudzian" nie zdradził nazwiska rywala, ani daty następnego pojedynku. W sposób enigmatyczny dał jednak wyraźnie do zrozumienia, że szykuje się na kolejną batalię.

 

- Zaprawa poranna zrobiona. Rehabilitacja zrobiona. Kolanko trochę boli, ale to tak musi, bo jakby nic nie bolało, to znaczy, że jest źle. Jeszcze wizyta u doktora w Warszawie, który ma naprawić "Pudziana", bo szykuje się prawdziwa wojna z jednym orzeszkiem! Orzeszek gotuj się, bo ja też idę! - powiedział Pudzianowski.

 

Zobacz także: Nikola Milanović: Liczę na rewanż z "Pudzianem"

 

Kto będzie zatem kolejnym adwersarzem byłego strongmana? O tym dowiemy się z pewnością niebawem. Nie będzie to raczej jego ostatni przeciwnik - Nikola Milanović, który stoczył walkę z Pudzianowskim w zastępstwie za Serigne'a Ousmane'a Dię, który w dniu walki dostał ataku wyrostka robaczkowego. Milanović, czego można było się spodziewać, nie postawił wygórowanych warunków i przegrał z polskich wojownikiem po 70 sekundach. Serb w wywiadach zaznaczał, że liczy na rewanż, ale wydaje się to mało prawdopodobne.

 

Kolejna gala KSW odbędzie się 24 kwietnia. Być może wtedy włodarze najbardziej znanej organizacji MMA w Polsce zdradzą szczegóły najbliższego pojedynku "Pudziana".

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie