Jan Błachowicz i Mateusz Gamrot gośćmi Koloseum! Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Jan Błachowicz i Mateusz Gamrot gośćmi Koloseum! Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Premiera programu Koloseum o godz. 20:15 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Tradycyjnie, jak w każdy czwartek, zapraszamy na kolejne wydanie programu sportów walki Koloseum. Tym razem gościem w studio będzie m.in. do niedawna zawodnik KSW, a obecnie UFC Mateusz Gamrot. Online odwiedzi nas także Jan Błachowicz. Premiera o godz. 20:15 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Mateusz Gamrot (18-1, 6 KO, 4 SUB) znokautował Scotta Holtzmana (14-5, 5 KO, 2 SUB) na gali UFC w Las Vegas. Polak posłał rywala na deski w drugiej rundzie i odniósł pierwsze zwycięstwo w największej organizacji MMA na świecie. W naszym programie podzieli się swoimi odczuciami po wygranym pojedynku.

 

Kto jeszcze odwiedzi Justynę Kostyrę oraz Łukasza Jurkowskiego? Będą z nami także Marian Ziółkowski oraz Maciej Kazieczko, a więc mistrz KSW w wadze lekkiej i pretendent. To gwarantuje spore emocje!

 

Zobacz także: UFC: Mateusz Gamrot brutalnie znokautował rywala (WIDEO)

 

Tradycyjnie nie zabraknie również wątków bokserskich, a o ciekawe tematy i wypowiedzi zadba nasz stały eksper - Przemysław Saleta, były mistrz Europy w boksie zawodowym.

 

Warto zaznaczyć, że połączymy się także z byłym tymczasowym mistrzem świata wagi junior ciężkiej w boksie, dobrze znanym kibicom w Polsce - Yourim Kalengą.

 

W programie przedstawimy rozmowę Dominika Durniata z Bartoszem Fabińskim oraz Igora Marczaka z Geraldem Meerschaertem przed ich sobotnią walką na UFC.

 

Stały punkt programu to analizy wybranych walk Bartłomieja Stachury, który tym razem weźmie pod lupę zwycięską walkę Mateusza Gamrota ze Scottem Holtzmanem. Ponadto Patrycja Zahorska przejrzy dla nas media społecznościowe i powie co w trawie piszczy.

 

Premiera programu Koloseum o godz. 20:15 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie