MLS: Gol Adama Buksy na inaugurację sezonu w meczu z drużyną Przemysława Frankowskiego (WIDEO)

Adam Buksa zdobył gola dla New England Revolution w zremisowanym wyjazdowym meczu z Chicago Fire 2:2.

Adam Buksa zdobył gola dla New England Revolution w zremisowanym wyjazdowym meczu z Chicago Fire 2:2 (2:2) w pierwszej kolejce sezonu 2021 Major League Soccer.

Buksa na listę strzelców wpisał się w 14. minucie, zdobywając kontaktowego gola. Na boisku przebywał do 83. minuty. W ekipie Fire cały mecz rozegrał natomiast Przemysław Frankowski.

Mistrzowskiego tytułu broni drużyna Columbus Crew. Zespół Buksy w poprzednim sezonie uległ jej w finale Konferencji Wschodniej.