TAURON Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Czy we wtorek poznamy mistrzynie Polski sezonu 2020/21 Tauron Ligi? Jest taka szansa, ale żeby tak się stało, Grupa Azoty Chemik Police musi pokonać na własnym terenie Developres SkyRes Rzeszów. Z kolei siatkarki prowadzone przez Stephane'a Antigę zrobią wszystko, by wyrównać stan rywalizacji. Zapowiada się kolejne emocjonujące starcie. Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów na Polsatsport.pl.

W trzecim spotkaniu finałowym Chemik zdołał pokonać drużynę z Rzeszowa w hali przeciwniczek. Podobnie jak dwa poprzednie mecze i ten był długi, emocjonujący i wyczerpujący, a zakończył się tie-breakiem. Przed czwartym starciem podopieczne Ferhata Akbasa prowadzą 2-1 i od złotego medalu dzieli je jedno zwycięstwo.

 

ZOBACZ TAKŻE: TAURON Liga: Siatkarki ŁKS wciąż w grze o brązowy medal

 

Rysice są pod ścianą i jeśli chcę przedłużyć swoje szanse na mistrzostwo Polski, muszą wygrać i wyrównać stan rywalizacji. - Pewnie mogliśmy coś więcej zrobić z naszej strony, żeby wygrać ostatnie spotkanie, ale nie udało się. Jedziemy teraz do Polic i nie mamy nic do stracenia, musimy grać na maksymalne swoje siły. Wierzę, że wrócimy do Rzeszowa, żeby finał był na piątkę - powiedziała Jelena Blagojević, przyjmująca Developresu.

 

Obie ekipy przyzwyczaiły kibiców do zaciętych spotkań. - Nasze mecze są szalone, ale na pewno na tym etapie tego zmęczenia, z tymi meczami pięciosetowymi, długimi podróżami, duże znaczenie będzie mieć mental. Która z drużyn lepiej sobie z tym poradzi fizycznie i psychicznie. Bo jeden i drugi zespół gra bardzo dobrze i właśnie myślę, że ten mental zadecyduje - stwierdziła rozgrywająca Chemika Marlena Kowalewska.

 

Czy policzanki obronią tytuł i we wtorek wywalczą mistrzostwo Polski?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze