TAURON Liga: ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom. Relacja i wynik na żywo

ŁKS Commercecon Łódź po dwóch przegranych meczach w trzecim zdołał uciec spod topora i pokonał E.Leclerc Moya Radomkę Radom. Walka o zwycięstwo była zacięta, łodzianki potrzebowały aż pięciu setów, by przedłużyć swoje szanse na zdobycie brązowego medalu TAURON Ligi. Jednak by go zdobyć, potrzebują jeszcze dwóch zwycięstw, siatkarkom z Radomia wystarczy jeden triumf. Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom na Polsatsport.pl.

Po trzech starciach w walce o brązowy medal rywalizacja wciąż nie jest rozstrzygnięta. W parze ŁKS - Radomka górą są podopieczne Riccardo Marchesiego, które wygrały dwa pierwsze mecze, ale w ostatnią sobotę uległy siatkarkom z Łodzi po zaciętej walce.

Radomianki miały znakomitą okazję, by zakończyć tegoroczne zmagania na podium, a w zamian przedłużyły nadzieję Łódzkich Wiewiór na krążek. Od wygranego seta rozpoczęły podopieczne Michala Maska, jednak w następnych setach uśmiech losu przechodził to na jedną, to na drugą stronę. W efekcie po czterech odsłonach mieliśmy remis 2:2. W tie-breaku łodzianki na początku zbudowały sobie kilkupunktowe prowadzenie, a to okazało się odpowiednią zaliczką do końcowego sukcesu. Ostatecznie ŁKS triumfował do 11 i w całym meczu 3:2.

We wtorek w przypadku zwycięstwa siatkarek Marchesiego, to właśnie one zajmą trzecie miejsce mistrzostw Polski i zawieszą na swoich szyjach brązowe medale. W przypadku przegranej Radomki w stolicy województwa łódzkiego obie ekipy wrócą do Radomia, gdzie dojdzie do decydującego meczu.

Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Commercecon Łódź - E.Leclerc Moya Radomka Radom od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.