Puchar Rosji: Gol Grzegorza Krychowiaka. Lokomotiw Moskwa awansował do finału

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla Lokomotiwu Moskwa w półfinale piłkarskiego Pucharu Rosji.

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla Lokomotiwu Moskwa w półfinale piłkarskiego Pucharu Rosji, który jego zespół wygrał z CSKA Moskwa 3:0. O trofeum zagra 12 maja z występującą na zapleczu ekstraklasy Krylją Sowietow z Samary.

Krychowiak trafił do siatki w doliczonym czasie drugiej połowy i ustalił wynik spotkania. Wcześniej gola zdobył Gwinejczyk Francois Kamano (16.), a w międzyczasie do własnej bramki piłkę posłał Iwan Oblakow (53.). Cały mecz w barwach Lokomotiwu rozegrał również Maciej Rybus.

Lokomotiw po przerwie świątecznej rozegrał 10 spotkań o stawkę i wszystkie wygrał. Zdobył w tym czasie 26 goli, z których sześć uzyskał Krychowiak.

Lokomotiw wciąż ma szansę na podwójną koronę, choć w ekstraklasie na cztery kolejki przed końcem traci sześć punktów do prowadzącego Zenita Sankt Petersburg.