Rocky Boxing Night 8: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Rocky Boxing Night 8: Ceremonia ważenia. Transmisja w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl
Fot. Rocky Boxing Night
Gala Rocky Boxing Night 8 odbędzie się 23 kwietnia.

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala Rocky Boxing Night 8 im. Tadeusza Pietrzykowskiego. W walce wieczoru rękawice skrzyżują Youri Kalenga i Michal Plesnik. Zanim jednak zawodnicy zameldują się w ringu, zostaną oni zważeni. Transmisja oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Rocky Boxing Night 8 w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl.

- Jest mi niezmiernie miło zakomunikować, że 23 kwietnia będzie miała miejsce niezwykła, podniebna gala bokserska. To wydarzenie o wymiarze światowym i nie tylko z racji obecności znakomitego Youri Kalengi w pojedynku wieczoru. Marzenia się spełniają i prawdopodobnie pierwszy raz na naszym globie odbędą się walki pięściarskie na wysokości 150 metrów, na 34 piętrze wieżowca Olivia Star w Gdańsku - powiedział Krystian Każyszka, właściciel grupy Rocky Boxing Promotion, pomysłodawca "boksu w przestworzach".

 

ZOBACZ TAKŻE: Rocky Boxing Night: W piątek podniebna gala bokserska w Gdańsku 

 

Rywalem Kalengi w walce wieczoru będzie Michal Plesnik. Pierwotnie przeciwnikiem Kongijczyka miał być Stanislav Kutin. Ukrainiec otrzymał jednak pozytywny wynik testu na koronawirusa i jego miejsce zajął pięściarz z Czech. Plesnik ma na swoim koncie zwycięstwa z Igorem Jakubowskim i Pablo Sanchezem. Starcie z Kalenga będzie dla niego największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. 

 

Łącznie na karcie walk znalazło się dziewięć pojedynków. Na Rocky Boxing Night 8 wystąpią m.in. Adrian Szczypior i Dominik Harwankowski. Przed galą dojdzie jeszcze do ceremonii ważenia, podczas której zawodnicy po raz ostatni staną ze sobą "twarzą w twarz".

 

Transmisja oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Rocky Boxing Night 8 w Polsacie Sport Fight i na Polsatsport.pl. Początek o 17:00. 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze