Tomasz Narkun i Phil de Fries gośćmi Koloseum! Oglądaj w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Tomasz Narkun i Phil de Fries gośćmi Koloseum! Oglądaj w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Początek programu o 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Tradycyjnie, jak w każdy czwartek, zapraszamy na kolejne wydanie magazynu sportów walki "Koloseum". Tym razem gośćmi Justyny Kostyry oraz Łukasza Jurkowskiego będą Tomasz Narkun oraz Phil de Fries. Początek programu o 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Ten pierwszy to mistrz wagi półciężkiej, ten drugi to czempion w wadze ciężkiej. W obu przypadkach mowa o federacji KSW i to właśnie na gali KSW 60, która odbędzie się 24 kwietnia dojdzie do ich rewanżowego starcia o pas w królewskiej dywizji. Zanim jednak do to wydarzenie, obaj wojownicy staną oko w oko w naszym programie!

 

Nie zabraknie rzecz jasna stałych punktów magazynu "Koloseum". Tomasz Marciniak oraz legenda UFC i komentator KSW Krzysztof Soszyński porozmawiają o galach KSW 60 oraz UFC 261.

 

Zobacz także: KSW 60: Mistrz vs mistrz. Jak wyglądały poprzednie takie walki?

 

Oczywiście kibiców czeka także spora dawka konwersacji na temat boksu. Swoje "pięć minut" będzie miał Przemysław Saleta, który poruszy temat weekendowych wydarzeń pięściarskich, które na naszych antenach - Rocky Boxing Night, gala Franka Warrena i Top Rank.

 

Co jeszcze w programie? Łączenie online z promotorem Rocky Boxing Night - Krystianem Każyszką. Zaprezentujemy wypowiedzi Izu Ugonoha oraz Bartosza Fabińskiego. Bartłomiej Stachura dokona dla nas analizy przed walkami De Fries - Narkun i Usman - Masvidal. A Patrycja Zahorska pokaże nam, co słychać w mediach społecznościowych.

 

Początek programu "Koloseum" o godz. 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze