Artur Narkun w MMA? "Były już jakieś oferty"

Sporty walki
Artur Narkun w MMA? "Były już jakieś oferty"
fot. Polsat Sport

Czy Artur Narkun pójdzie w ślady swojego brata Tomasza (18-4, 3 KO, 14 SUB) i zadebiutuje w MMA? Okazało się, że ma oferty. Na dodatek, przedstawiciele różnych organizacji proponują mu walki ze znanymi zawodnikami.

W polskim MMA mamy m.in. braci Mariusza i Krystiana Pudzianowskich czy Szymona i Sylwestra Kołeckich. Możliwe, że doczekamy się Narkunów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Skróty walk KSW 60 (WIDEO)

 

- Troszeczkę trenuję. Zobaczymy, czy jeden Narkun w MMA to nie jest wystarczająco... - mówił tajemniczo Artur we wrześniu 2019 roku. Od tej pory minęło sporo czasu, więc temat wrócił przy okazji KSW 60.

 

- Były już jakieś oferty. Nie powiem, że jestem specjalnie wybredny. Nie będę szedł drogą Tomka, na co dzień zajmuję się innymi rzeczami w życiu. MMA to moja pasja, ja tym żyję. Nie będę jednak takim pełnoprawnym zawodnikiem MMA. Były oferty. Nie chcę zdradzać szczegółów. Chodziło o walki z nazwiskami bardzo dobrze znanymi w Polsce - powiedział.

 

Tomasz Narkun, który jest mistrzem KSW w kategorii półciężkiej, ostatnio walczył z Philem De Friesem na KSW 60. Anglik pokonał Polaka przez TKO w drugiej rundzie, broniąc pasa w kategorii ciężkiej.

Rozmowa z Arturem Narkunem:

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie