Tauron Liga: Nadja Ninković rozstała się z ŁKS Commercecon Łódź

Siatkówka
Tauron Liga: Nadja Ninković rozstała się z ŁKS Commercecon Łódź
fot. Cyfrasport
Nadja Ninković kończy współpracę z ŁKS Commercecon Łódź.

W przyszłym sezonie w ŁKS Commercecon Łódź nie zobaczymy już Nadji Ninković. Serbska środkowa była ważną postacią drużyny, która wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski.

Przed przyjściem do ŁKS Commercecon Łódź Nadja Ninković miała na swoim koncie pięć medali mistrzostw swojego kraju (dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy), dwa Puchary Serbii, cztery mistrzostwa Szwajcarii, jeden Superpuchar i cztery krajowe Puchary, a także Puchar Brazylii, trzy mistrzostwa Rumunii i dwa puchary tego kraju.

 

Zobacz także: Katarzyna Zaroślińska-Król odchodzi z ŁKS Commercecon

 

Z Łódzkimi Wiewiórami serbska środkowa dołożyła do swojej bogatej kolekcji brązowy medal mistrzostw Polski. Nadja Ninković rozegrała w biało-czerwono-białych barwach 30 meczów ligowych, ale również spotkania w Pucharze Polski oraz Lidze Mistrzyń. W Tauron Lidze zdobyła 232 punkty, zaserwowała 10 asów i 73 razy zamurowała swoje rywalki. Najwięcej punktów (14) zdobyła w meczu przeciwko E.Leclerc Moya Radomce Radom. W rankingu najlepiej blokujących sezonu 2020/21 zajęła wysokie 4. miejsce.


 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ŁKS Commercecon Łódź (@lks_commercecon_lodz)

 

– Chciałabym podziękować kibicom ŁKS. Dziękuję za wasze wsparcie, pasję i miłość do zespołu. Był to dla mnie jeden z najlepszych sezonów i zapamiętam go na zawsze. Dziękuję! – powiedziała Ninković na zakończenie swej przygody z łódzkim klubem.

WYNIKI MECZÓW TAURON LIGI

RM, Polsat Sport, lkscommerceconlodz.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie