Liga Europy: Villarreal - Arsenal. Skrót meczu (WIDEO)

Raul Albiol strzelił gola na 2:0.

Piłkarze Villarreal wypracowali sobie skromną przewagę przed rewanżowym spotkaniem z Arsenalem w ramach Ligi Europy. Gospodarze w czwartek triumfowali 2:1.

Hiszpanie prowadzili do przerwy 2:0. Wynik spotkania otworzył Manuel Trigueros, a gola na 2:0 po stałym fragmencie strzelił Raul Albiol. Po przerwie czerwoną kartkę zobaczył Dani Ceballos, jednak to "Kanonierzy" zdobyli kontaktową bramkę - z rzutu karnego gola strzelił Nicolas Pepe. Jak się okazało, właśnie rezultatem 2:1 dla podopiecznych Unaia Emery'ego zakończył się czwartkowy mecz, dzięki czemu nie powinno zabraknąć emocji w rewanżu.

Skrót meczu Villarreal CF - Arsenal FC:

Villarreal CF - Arsenal FC 2:1 (2:0)
Bramki: Trigueros 5, Albiol 29 - Pepe 73 (k)

Villarreal CF: Geronimo Rulli - Juan Foyth (70. Mario Gaspar), Raul Albiol, Pau Torres, Alfonso Pedraza (80. Alberto Moreno) - Daniel Parejo, Etienne Capoue, Manu Trigueros (80. Moi Gomez) - Gerard Moreno, Paco Alcacer (46. Francis Coquelin), Samu Chukwueze

Arsenal FC: Bernd Leno - Calum Chambers, Rob Holding, Pablo Mari, Granit Xhaka - Emile Smith Rowe (90+5. Mohamed Elneny), Dani Ceballos, Thomas Partey, Bukayo Saka (85. Pierre-Emerick Aubameyang) - Martin Odegaard (63. Martinelli) - Nicolas Pepe (90+5. Willian)

Czerwone kartki: Capoue (80, za drugą żółtą) - Ceballos (57, za drugą żółtą)

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2020/2021 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.