Michał Cieślak i Daniel Rutkowski gośćmi Koloseum! Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Michał Cieślak i Daniel Rutkowski gośćmi Koloseum! Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Początek programu o 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Tradycyjnie, jak w każdy czwartek, zapraszamy na kolejne wydanie magazynu sportów walki Koloseum. Tym razem gośćmi Justyny Kostyry i Artura Łukaszewskiego będą bohaterowie Polsat Boxing Night Michał Cieślak i Daniel Rutkowski, a także mistrz KSW w wadze lekkiej Marian Ziółkowski oraz matchmaker Babilon MMA Artur Gwóźdź. Premiera o godz. 20:15 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Pierwszym wątkiem najbliższego magazynu będzie gala Polsat Boxing Night. Jej dziesiąta edycja odbędzie się 14 maja w Warszawie. W głównej walce wieczoru Michał Cieślak zmierzy się z wymagającym Rosjaninem Jurim Kaszinskim. Poza tym pojedynkiem zobaczymy jeszcze sześć zawodowych oraz dwa starcia w boksie olimpijskim. W ringu pojawi się m.in. nasz kolejny gość Daniel Rutkowski.

 

ZOBACZ TAKŻE: KSW 60: Mistrz vs mistrz. Jak wyglądały poprzednie takie walki?

 

Tradycyjnie o wątki bokserskie, ciekawe tematy i wypowiedzi zadba nasz stały ekspert - Przemysław Saleta, były mistrz Europy w boksie zawodowym oraz były uczestnik PBN.

 

Wrócimy pamięcią do gali KSW 60, podczas której Marian Ziółkowski pokonał Macieja Kazieczkę. Mistrz KSW w wadze lekkiej odwiedzi nas w studio.

 

Nie zabraknie też rozmów z matchmakerem Babilon MMA Arturem Gwoździem. 21 odsłona gali odbędzie się już 30 kwietnia w Explosion Club w Warszawie.

 

Co jeszcze w magazynie? Między innymi łączenia z uczestnikami PBN oraz wywiad Igora Marczaka z Krzysztofem Jotko i Seanem Stricklandem przed ich walką na sobotniej gali UFC.

 

W stałym punkcie programu Bartłomiej Stachura przeprowadzi analizy wybranych walk KSW i UFC. Z kolei Patrycja Zahorska pokaże nam, co słychać w mediach społecznościowych.

 

Początek programu Koloseum o godz. 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie