Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony?!

Piłka nożna
Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony?!
fot. PAP
Finał Ligi Mistrzów zostanie przeniesiony?!

W środę poznaliśmy skład finału Ligi Mistrzów. W Stambule Manchester City ma zmierzyć się z Chelsea. Decydujący mecz między angielskimi zespołami wywołał sporą dyskusję z powodu... koronawirusa.

Nieoficjalnie mówi się, że na trybuny stadionu w Stambule mają wejść kibice. Problem w tym, że na ten moment w Turcji odnotowuje się najwięcej zakażeń koronawirusem w Europie. Podróż angielskich fanów mogłaby być sporym problemem. UEFA na razie nie rozważa żadnych zmian, jednak pomysł się już pojawił.

 

Zobacz także: Iwanow: "Niebieski" finał Ligi Mistrzów w Stambule. Taktyczna wojna na najwyższym poziomie

 

Przedstawiciele Aston Villi zaproponowali, by finał Ligi Mistrzów odbył się na Villa Park. Tutaj jednak zaczynają się kolejne kłopoty, gdyż stadion tego zasłużonego zespołu nie spełnia odpowiednich wymagań UEFA w kontekście tak wielkiego meczu jak finał najbardziej elitarnych rozgrywek. Poza tym do finału pozostało nieco ponad trzy tygodnie.

 

Oba kluby mają otrzymać po cztery tysiące biletów.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2020/2021 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie