ITF w Charleston: Magdalena Fręch - Renata Zarazua. Relacja i wynik na żywo

Przed nami ćwierćfinał turnieju ITF w Charleston. Przed szansą na awans do półfinału stanie Magdalena Fręch, która zmierzy się z Renatą Zarazuą. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

23-letnia Fręch bardzo dobrze spisuje się na amerykańskich kortach. W pierwszej rundzie Polka pokonała w dwóch setach rozstawioną z numerem czwartym Kristie Ahn (6:4, 6:3), natomiast w drugiej rundzie okazała się lepsza od Victorii Duval 4:6, 6:4, 6:1.

Przed będącą na 158. miejscu w rankingu WTA Fręch mecz w ćwierćfinale z turniejową "szóstką", a więc Zarazuą. Meksykanka to 141. rakieta świata, a więc zapowiada się bardzo ciekawy i wyrównany pojedynek. 23-latka z Ameryki Południowej nie straciła jeszcze seta w tym turnieju, pokonując najpierw Hailey Baptiste 6:4, 6:1 a później Grace Min 6:2, 6:1.

Fręch i Zarazua zmierzą się pierwszy raz w karierze. Triumfatorka zagra w półfinale ze zwyciężczynią z pary Madison Brengle - Katie Volynets. Pierwsza z wymienionych to turniejowa "jedynka".

Relacja i wynik na żywo meczu Magdalena Fręch - Renata Zarazua od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.