Bundesliga: Kapitalny gol Roberta Lewandowskiego w meczu Bayernu (WIDEO)

Kapitalny gol Roberta Lewandowskiego w meczu Bayernu (WIDEO)

Robert Lewandowski po raz drugi! Napastnik Bayernu Monachium najpierw otworzył wynik meczu, a następnie dołożył swoje drugie trafienie w 34. minucie po kapitalnym uderzeniu nożycami.

Dla Lewandowskiego było to drugie trafienie w meczu z Borussią Moenchengladbach. Polak najpierw otworzył wynik meczu już w 2. minucie. Wynik na 2:0 podwyższył Thomas Muller, a "Lewy" swoje drugie trafienie zanotował w 34. minucie. Trzeba przyznać, że był to gol wyjątkowej urody, gdyż kapitan reprezentacji Polski pokonał golkipera Borussii efektownym uderzeniem nożycami.

Lewandowski do wyrównania legendarnego rekordu Gerda Mullera potrzebuje jednego trafienia - w spotkaniu z Borussią popisał się bowiem hat-trickiem.