Serie A: AC Milan rozbił Juventus w hicie kolejki! Wojciech Szczęsny obronił rzut karny (WIDEO)

Juventus Turyn przegrał u siebie z AC Milan 0:3.

W najciekawszym niedzielnym meczu 35. kolejki piłkarskiej Serie A Juventus Turyn, z Wojciechem Szczęsnym w składzie, przegrał na własnym stadionie z AC Milan 0:3. Polski bramkarz obronił rzut karny, ale na niewiele się to zdało.

Na boisku długo niewiele ciekawego się działo. Dopiero tuż przed przerwą prowadzenie gościom dał Brahim Diaz.

W drugiej połowie dominacja Milanu nie podlegała już dyskusji. W 58. minucie Szczęsny zdołał jeszcze uratować swój zespół broniąc rzut karny, który wykonywał Franck Kessie. W 78. minucie nie miał jednak nic do powiedzenia przy uderzeniu Ante Rebica. W 82. wynik ustalił Fikayo Tomori.

Mistrzostwo Włoch już zapewnił sobie Inter Mediolan. W Lidze Mistrzów zagrają jeszcze trzy kolejne drużyny. Atalanta Bergamo oraz Milan mają po 72 punkty, Napoli zgromadziło 70, natomiast Juventus ma na koncie 69.

Juventus Turyn - AC Milan 0:3 (0:1)

Bramki: Brahim Diaz 45+1, Ante Rebić 78, Fikayo Tomori 82