Koloseum przed galą PBN 10: Transmisja TV oraz stream online

Sporty walki
Koloseum przed galą PBN 10: Transmisja TV oraz stream online
fot. Polsat Sport
Najbliższy magazyn Koloseum zostanie w dużej mierze poświęcony gali PBN 10.

Wydarzeniem, które zdominuje najbliższe dni w świecie sportów walki będzie gala Polsat Boxing Night 10. Nic więc dziwnego, że stanie się ona również tematem przewodnim czwartkowego magazynu Koloseum, w którym będziemy gościć między innymi uczestników walki wieczoru. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl i Ipla.tv.

Gala Polsat Boxing Night 10 ma wprowadzić nową jakość na polskim podwórku pięściarskim, więc to właśnie temu wydarzeniu poświęcimy w głównej mierze czwartkowy magazyn sportów walki Koloseum. Gościć będziemy w nim między rywala Michała Cieślaka - Jurija Kaszinskiego. W roli ekspertów komentujących poszczególne walki tego wydarzenia wystąpią Emil Jędrzejewski, Fiodor Łapin, Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta oraz Grzegorz Proksa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Kostyra o walce Michał Cieślak - Jurij Kaszinski: Tam będą leciały wióry!

 

Ważnym punktem gali Polsat Boxing Night 10 będą również walki oparte na zasadach boksu olimpijskiego, których promocja ma wpłynąć na rozwój polskiego pięściarstwa.

 

W magazynie nie zapomnimy jednak o MMA - analizy przed walką wieczoru zbliżającej się gali UFC 262 tradycyjnie dokona Bartłomiej Stachura z Lowking.pl. W nocy z soboty na niedzielę do oktagonu ustawionego w Toyota Center wejdą reprezentanci kategorii lekkiej Charles Oliveira i Michael Chandler.

 

Transmisja magazynu Koloseum od godziny 20.15 w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl i Ipla.tv.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie