Polsat Boxing Night i muzyka. Będą niespodzianki!

Sporty walki
Polsat Boxing Night i muzyka. Będą niespodzianki!
Fot. Polsat Sport
Prezes Polsat Boxing Promotions zdradził nazwisko jednego z artystów, który wystąpi podczas piątkowej gali.

- Mam nadzieję, że za dziesięć lat będzie to tradycją. Wszyscy nad tym pracowaliśmy. Uczestnicząc w galach brakowało mi tego elementu. Boks jest pięknym sportem i piękna muzyka się w to wkomponuje - powiedział Emil Jędzejewski przed Polsat Boxing Night. Podczas piątkowej gali pojawią się elementy muzyczne.

- Ta wyjątkowość będzie polegała na tym, że ludzie, którzy są fanami boksu, będą mogli zaprosić swoje drugie połówki i przedstawić tą część artystyczną. Będzie to podane ze smakiem. Chcemy zainteresować boksem osoby, które interesują się muzyką i na odwrót - wyjaśniał prezes Polsat Boxing Promotions. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Michał Cieślak zapowiedział wojnę!

 

Na scenie pojawi się kilka znanych nazwisk ze świata muzyki. Jędrzejewski jest przekonany, że w ten sposób uda się skutecznie połączyć boks i muzykę. 

 

- Są to nazwiska, które na polskim rynku znaczą wiele. Nie kojarzą się z boksem i my chcemy to przełamać. Będziemy pokazywali różne przestrzenie muzyczne. Tą galą otwieramy nową przestrzeń i będziemy się tym chwalić - mówił. 

 

Prezes Polsat Boxing Promotions zdradził również nazwisko jednego z artystów, który wystąpi podczas piątkowej gali. Będzie nim Igor Herbut. 

Polsat Boxing Night i muzyka:

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie