Magazyn #7strefa: Inauguracja sezonu reprezentacyjnego

Siatkówka
Magazyn #7strefa: Inauguracja sezonu reprezentacyjnego
fot. Polsat Sport
Przed nami kolejny odcinek siatkarskiego magazynu #7strefa.

Przed nami kolejny odcinek siatkarskiego magazynu #7strefa. Głównymi tematami programu będą początek sezonu reprezentacyjnego, towarzyskie spotkania w Łodzi, a także echa triumfu Grupy Azoty ZAKSA w Weronie. Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Jednym z tematów magazynu #7strefa będzie inauguracja sezonu reprezentacyjnego siatkarzy. W pierwszym meczu towarzyskim w Łodzi, Biało-czerwoni okazali się bezlitośni dla Belgów, pokonując ich aż w czterech setach.


Wrócimy także do niezwykle radosnych chwil, jakie spotkały siatkarzy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W Weronie zespół prowadzony przez Nikolę Grbicia wygrał Ligę Mistrzów. Porozmawiamy także o przyszłości serbskiego szkoleniowca oraz o przełożonych na wrzesień wyborów w Polskim Związku Piłki Siatkowej.


ZOBACZ TAKŻE: Cztery szybkie sety! Polscy siatkarze ograli Belgię na inaugurację sezonu reprezentacyjnego


Gośćmi Marka Magiery będą prezes PZPS Jacek Kasprzyk oraz nasz ekspert Maciej Jarosz. W trakcie magazynu połączymy się również z naszym komentatorem Tomaszem Swędrowskim, prezesem kędzierzynian Sebastianem Świderskim oraz prezesem Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej i byłym szefem Wydziału Sędziowskiego PZPS Andrzejem Lemkiem.


Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl w piątek od godziny 16.00.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie