Kwalifikacje do ME siatkarek 2021: Francja - Izrael. Relacja i wynik na żywo

Siatkarki z Francji zmierzą się z reprezentantkami Izraela w kwalifikacjach do ME 2021. Faworytkami tej potyczki są podopieczne Fabrice'a Viala, które zajmują drugie miejsce w grupie E. Czy potwierdzą swoją klasę w sobotnim starciu? Relacja i wynik na żywo z meczu Francja - Izrael na Polsatsport.pl.

Reprezentantki Francji kwalifikacje rozpoczęły z wysokiego C. Pokonały gładko Dunki 3:0. Później przyszła jednak niespodziewana porażka po tie-breaku z Węgierkami. Dzięki zwycięstwu w dwóch kolejnych meczach, siatkarki Fabrice'a Viala plasują się na drugim miejscu w grupie E.

Z kolei siatkarki z Izraela do tej pory zapisały na swoim koncie trzy punkty. Pokonały 3:0 Dunki, które w kwalifikacjach nie wygrały nawet seta. Czy ekipa z Bliskiego Wschodu będzie w stanie sprawić niespodziankę w rywalizacji z Francją? W pierwszym meczu zdecydowanie lepsza okazała się drużyna Trójkolorowych, która triumfowała w trzech setach

Relacja i wynik na żywo z meczu Francja - Izrael na Polsatsport.pl. Początek o 16:00.