Polska - Bułgaria. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Polskie siatkarki idą w ślady panów i rozegrają dwumecz w Łodzi. Podopieczne Jacka Nawrockiego zmierzą się z kadrą Bułgarii, co będzie dobrą okazją do sprawdzenia formy przed zbliżającą się Ligą Narodów. Relacja i wynik na żywo sobotniego spotkania od godziny 14.45 na Polsatsport.pl.

Polskie zawodniczki mają już za sobą pierwsze mecze kontrolne. Pod koniec kwietnia Biało-Czerwone rozegrały w Prostejovie dwa sparingi z Czeszkami. Reprezentantkom Polski nie udało się jednak wygrać i to Czeszki, które były w pełni formy przed europejskimi kwalifikacjami, wygrały dwukrotnie 4:0 i 3:2.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kierownik reprezentacji siatkarek: Takich "jaj" jeszcze nie było

 

Pora na kolejny sprawdzian formy. Podopieczne trenera Nawrockiego zmierzą się dwukrotnie z reprezentacją Bułgarii. Będzie to ostatni test przed rozpoczynającą się 25 maja Ligą Narodów, która zostanie rozegrana w "bańce" we włoskim mieście Rimini. 

 

Wiadomo już, kto pojedzie na Półwysep Apeniński - kilka dni temu selekcjoner podał skład reprezentacji Polski siatkarek na tegoroczną edycję LN. Czy reprezentantkom uda się zanotować zwycięstwa na koncie przed wyjazdem do Włoch?

 

Relacja i wynik na żywo pierwszego meczu Polska - Bułgaria od godziny 14.45 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze