UFC: Derrick Lewis znokautował złodzieja i wrzucił do sieci filmik (ZDJĘCIA)

Sporty walki
UFC: Derrick Lewis znokautował złodzieja i wrzucił do sieci filmik (ZDJĘCIA)
fot. Polsat Sport
Złodziej raczej nie miał większych szans...

Prawdopodobny pretendent do walki o mistrzowski pas kategorii ciężkiej UFC, Derrick Lewis (25-7-1NC, 20 KO, 1 Sub) znokautował złodzieja, który próbował ukraść mu samochód. "The Beast" uprzedził policjantów, biorąc sprawy we własne ręce. Po wszystkim wrzucił do sieci filmik oraz zdjęcie, na którym widać sińce na jego knykciach.

Wygląda na to, że tym razem Derrick Lewis dość niestandardowo dobrał sobie sparingpartnera przed kolejną walką w największej, amerykańskiej organizacji MMA. Jeden z czołowych zawodników kategorii ciężkiej UFC "zgasił światło" złodziejowi, który próbował ukraść mu samochód. 36-latek opublikował na Instagramie nagranie, na którym opowiada o całym zajściu a także zdjęcie, na którym prezentuje obolałe knykcie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Polski zawodnik MMA o pobycie w więzieniu. "To najgorsza rzecz, jaka mi się przytrafiła"

 

- Skurczybyk próbował włamać mi się do fury - powiedział "The Beast", który legitymuje się obecnie czterema zwycięstwami z rzędu w UFC i najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości zmierzy się z z Francisem Ngannou (16-3, 12 KO, 4 Sub) o pas królewskiej kategorii.

 

Na nagraniu widać też, że złodziej jest odprowadzany przez policjantów, a jego głowa jest owinięta bandażem. Zawodnik wrzucił z kolei zdjęcie swoich knykci, na których "wykwita" siniec.

 

 

"Satysfakcja... ale spokojnie, nic mu nie jest" - napisał "The Beast".

 

 

Reporter ESPN Ariel Helwani zapytał Lewisa o kulisy zajścia, a zawodnik przyznał mu, że znokautował złodzieja.

 

"Wyobraźcie sobie, że włamujecie się do czyjegoś auta i okazuje się, że należy ono do Derricka Lewisa" - napisał jeden z internautów.

 

Lewis w ostatnim czasie odniósł cztery zwycięstwa z rzędu. Gorsi od niego okazywali się kolejno: Blagoy Ivanov (18-4-1NC, 6 KO, 6 Sub), Ilir Latifi (14-8-1NC, 6 KO, 4 Sub), Alexey Oleynik (59-15-1, 8 KO, 46 Sub) oraz Curtis Blaydes (14-3-1NC, 10 KO). Wkrótce otrzyma prawdopodobnie kolejną szansę walki o pas, należący obecnie do Ngannou. W 2018 roku przegrał z Danielem Cormierem (22-3-1NC, 10 KO, 5 Sub), poprzez duszenie zza pleców, w pojedynku rangi mistrzowskiej.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie