PlusLiga: Dominik Jaglarski wrócił do Vervy Warszawa Orlen Paliwa

Siatkówka
PlusLiga: Dominik Jaglarski wrócił do Vervy Warszawa Orlen Paliwa
fot. Cyfrasport

Dominik Jaglarski wrócił do Vervy Warszawa Orlen Paliwa. Dwudziestotrzyletni siatkarz po roku spędzonym na boiskach Tauron 1. Ligi znów walczyć będzie z Damianem Wojtaszkiem o miano podstawowego libero stołecznej ekipy.

– Cieszę się z powrotu do PlusLigi. Liczę na dalszy siatkarski rozwój pod okiem sztabu Vervy Warszawa Orlen Paliwa. Czekam z niecierpliwością na pierwsze treningi w Arenie Ursynów. Miło będzie znów się tam pojawić i zobaczyć znajome twarze. Jestem zadowolony, że wracam do stolicy. Dobrze żyło mi się w tym mieście. Mam nadzieję, że nadchodzący sezon będzie obfitował w sukcesy naszej drużyny – powiedział Dominik Jaglarski.

 

Zobacz także: Jan Kozamernik nowym środkowym Asseco Resovii

 

Dominik Jaglarski urodził się 20 czerwca 1997 roku. Bronił barw klubów: NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki (2012–14), MOS Wola Warszawa (2014–16), AZS Politechnika Warszawska (2015–16), MOS Wola Warszawa (2016–17), BBTS Bielsko-Biała (2017–18), ONICO Warszawa/VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (2018–20). Sezon 2020/21 spędzony w BBTS Bielsko-Biała może zaliczyć do udanych. Wraz z ekipą z Pogórza Śląskiego wywalczył wicemistrzostwo Tauron 1. Ligi. Teraz czeka go walka o mistrzostwo Polski i rywalizacja z Damianem Wojtaszkiem.

 

 

– Damian to topowy libero w Europie. Rywalizacja z nim, a może raczej współpraca, może przynieść same korzyści. Cieszę się, że znów będę mógł go podpatrywać. Wierzę, że sam za jakiś czas wskoczę na taki poziom – przyznał Jaglarski.

RM, Polsat Sport, vervawarszawa.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze