Polsat szuka polskiego wojownika Ninja. Ruszają castingi do 4. edycji „Ninja Warrior Polska”

Inne
Polsat szuka polskiego wojownika Ninja. Ruszają castingi do 4. edycji „Ninja Warrior Polska”
fot. Materiały prasowe
Pierwszy polski Ninja Warrior nadal poszukiwany, a prestiżowy tytuł oraz 150 tys. złotych wciąż czekają na zdobycie!

Pierwszy polski Ninja Warrior nadal poszukiwany, a prestiżowy tytuł oraz 150 tys. złotych wciąż czekają na zdobycie!

Każdy, kto nie boi się wyzwań i dla kogo aktywność fizyczna to część codzienności, ma szansę zmierzyć się z legendarnym torem przeszkód, znanym na całym świecie. Tutaj wszyscy mają równe szanse, ponieważ tor Ninja Warrior Polska nie zna sentymentów! Ruszyły castingi do show Polsatu – programu, który uzależnia od pierwszej minuty zarówno uczestników, jak i widzów!

 

Aby zmierzyć się z ekstremalnie trudnymi przeszkodami, należy najpierw wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Tutaj przyda się nie tylko siła, koordynacja i skupienie, ale także spryt i determinacja. Oprócz tężyzny fizycznej poszukiwana jest wielobarwna osobowość.

 

UWAGA! Pierwsze castingi odbędą 8 i 9 czerwca w Piasecznie.

 

Uczestniczący w castingu zawodnicy muszą być gotowi na wszystko. Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior. O tym, w jaki sposób będą testowani, uczestnicy dowiadują się dopiero na miejscu. Każdy może spróbować swoich sił – bez względu na płeć czy wiek. Mile widziani są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach.

Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarriorpolska.pl.

 

„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 24 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

 

W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom i uczestnikom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie