Kibice PGE Skry mogą spać spokojnie! Opoka drużyny zostaje na kolejny sezon

Siatkówka
Kibice PGE Skry mogą spać spokojnie! Opoka drużyny zostaje na kolejny sezon
fot. Cyfrasport

Jak poinformowała PGE Skra Bełchatów, nowy kontrakt z klubem podpisał Kacper Piechocki, dla którego przyszły sezon będzie już ósmym w żółto-czarnych barwach. – Klub jest dla niego czymś więcej, niż samym miejscem pracy. Tu się wychował i ma PGE Skrę w sercu – powiedział prezes bełchatowian Konrad Piechocki.

Kacper Piechocki jest wychowankiem bełchatowskiego klubu, w którym rozpoczynał swoją profesjonalną karierę. Następnie libero spędził dwa sezony w AZS Częstochowa, gdzie zaznał smaku seniorskiej i międzynarodowej siatkówki. W 2014 roku wrócił do PGE Skry i od tamtej pory regularnie występuje w pierwszym zespole bełchatowskiego klubu.

 

Wspólnie z PGE Skrą wywalczył złoty, srebrny i dwa brązowe medale mistrzostw Polski. Na swoim koncie ma także krajowy Puchar i aż trzy Superpuchary. W 2019 roku zdobył także brązowy medal Ligi Mistrzów.

 

Piechocki porozumiał się z klubem w sprawie nowego kontraktu i PGE Skra mogła oficjalnie ogłosić, że w przyszłym sezonie również będzie bronił barw tej drużyny w PlusLidze.

 

– Bardzo się cieszę, że zostaję w Bełchatowie. To będzie już ósmy mój sezon w tym klubie. Liczę, że zdobędziemy medal, bo tego ostatnio zabrakło. PGE Skra to klub, który zawsze gra o najwyższe cele, więc zrobimy wszystko, by o nie walczyć. Mam nadzieję, że wreszcie zobaczymy się z kibicami w hali, bo zawsze są dla nas wsparciem. Miniony sezon również pod tym względem był trudny, bo zabrakło naszych fanów. Mam nadzieję, że teraz będziemy przeżywać piękne chwile – mówi Kacper Piechocki.

 

 

– To już osiem lat, od kiedy Kacper jest w drużynie PGE Skry. Cieszę się szczególnie, bo jest wychowankiem naszego klubu. Myślę, że oprócz tego, Kacper jest jednym z ważnych osób w szatni, czyli tych, które budują atmosferę. Klub jest dla niego czymś więcej, niż samym miejscem pracy. Tu się wychował i ma PGE Skrę w sercu. Bardzo się cieszę, że zostaje w klubie – dodał prezes KPS Skra Bełchatów S.A Konrad Piechocki.

RM, Polsat Sport, skra.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie