Rzecznik PZPN skomentował sytuację Arkadiusza Milika. "Jeszcze trochę czasu minie zanim..."

Piłka nożna
Rzecznik PZPN skomentował sytuację Arkadiusza Milika. "Jeszcze trochę czasu minie zanim..."
fot. Cyfrasport
Stan zdrowia Arkadiusza Milika to obecnie wielki znak zapytania.

Arkadiusz Milik podczas meczu ligowego w barwach Olympique Marsylia doznał urazu kolana i jego występ na zbliżającym się Euro stoi pod dużym znakiem zapytania. Na temat stanu zdrowia naszego napastnika wypowiedzieli się rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski oraz Grzegorz Krychowiak.

Wielkimi krokami zbliżają się mistrzostwa Europy, ale niepewny jest występ Milika, który doznał kontuzji kolana i wybrał sie na konsultację lekarską do Barcelony, gdzie już wcześniej leczył podobne urazy.

 

- Nie mamy żadnych nowych informacji dotyczących stanu zdrowia Arka. Wyleciał z Poznania o 10:00 do Barcelony. Jeszcze trochę czasu zanim będziemy cokolwiek wiedzieli - przyznał Jakub Kwiatkowski.

 

Zobacz także: Kontuzja Arkadiusza Milika! Nie zagra na Euro?

 

W podobnym tonie wypowiedział się Krychowiak. - Wstrzymajmy się jeszcze, może do piątku. Zobaczymy wtedy jak wygląda sytuacja i wtedy będziemy mogli powiedzieć coś na ten temat - rzekł pomocnik naszej kadry.

 

Przypomnijmy, że wykluczony z gry na Euro z powodu kontuzji został już m.in. Krzysztof Piątek. Polacy pierwszy mecz zagrają 14 czerwca ze Słowacją.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie