PlusLiga: Przemysław Stępień nowym rozgrywającym Cuprum Lubin

Siatkówka
PlusLiga: Przemysław Stępień nowym rozgrywającym Cuprum Lubin
fot. Cyfrasport
Przemysław Stępień grał m.in. w barwach ZAKSY.

Klub Cuprum Lubin odkrył następną kartę w składzie na zbliżający się sezon 2021/22. Wcześniej poinformowano, że zespół Miedziowych poprowadzi trener Paweł Rusek, a jednym z siatkarzy będzie przyjmujący Wojciech Ferens. Kolejnym nazwiskiem zespołu jest Przemysław Stępień, który odpowie za dystrybucję piłek w lubińskiej ekipie.

Przemysław Stępień swoją przygodę z siatkówką zaczynał w juniorskim klubie Zryw Volley Iława. Występuje w PlusLidze od dziewięciu sezonów. Wcześniej grał w Treflu Gdańsk (2012–17), Dafi Społem Kielce (2017–18) i ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle (2018–20). Ostatni sezon spędził w drużynie Indykpolu AZS Olsztyn. 27-letni rozgrywający ma w swej kolekcji złoty (2019) i srebrny (2015) medal mistrzostw Polski. Do tego dwukrotnie wywalczył Puchar Polski i również dwukrotnie Superpuchar.

 

Zobacz także: Paweł Rusek nowym trenerem Cuprum Lubin

 

– Zaletą Przemka jest to, że prezentuje on równą i wysoką formę w przeciągu całego sezonu. Jest to pracuś, który zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro drużyny. Co ważne, ten rozgrywający od kilku lat pokazuje, że warto na niego stawiać. Jestem pewny, że będzie mocnym punktem naszej drużyny w nadchodzącym sezonie PlusLigi – powiedział trener Cuprum Paweł Rusek.


RM, Polsat Sport, ks.cuprum.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie