KSW 61: Transmisja w PPV. TV i stream online

Sporty walki
KSW 61: Transmisja w PPV. TV i stream online
fot. KSW

W sobotę odbędzie się KSW 61! W walce wieczoru wystąpią Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski. Transmisja KSW 61 w systemie PPV. Gdzie i jak obejrzeć galę? Jak zamówić dostęp? Sprawdźcie szczegóły transmisji TV i streamu online KSW 61: Pudzianowski - Jurkowski!

Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski to ikony polskiego MMA. To "Pudzian" wpadł na pomysł, by zmierzyli się w walce. - Dzień po ostatnim pojedynku Pudzianowskiego, zadzwoniłem do niego. Po tych perturbacjach związanych z jego przeciwnikiem uznałem, że powinien wejść do klatki najszybciej jak się da. (...) Zaczęliśmy rozmawiać o przeciwnikach. Pudzianowski zaproponował, że zmierzy się z Jurkowskim. Na początku myślałem, że żartuje. Upewniłem się jednak, że to była prawda. Zadzwoniłem wówczas do "Jurasa". Z kolei ten potwierdził swoją gotowość. W ciągu tygodnia udało nam się dograć wszystkie szczegóły - relacjonował współwłaściciel KSW Martin Lewandowski.

 

Pudzianowski i Jurkowski spotkają się w walce wieczoru KSW 61. Obaj świetnie się znają i nie ma między nimi złej krwi. - Kiedy zamknie się klatka, będą szły bomby i będą sypać się iskry - zapowiedział "Pudzian". - Jaram się, że mogę wrócić, ale nie wiem, ile jeszcze moja kariera potrwa. Żyję z dnia na dzień i cieszę się, że wyjdę w sobotę do klatki. Ja już wygrałem życie, teraz muszę wygrać pojedynek - stwierdził "Juras".

 

W co-main evencie także będzie ciekawie, bo w klatce pojawią się były mistrz kategorii piórkowej Salahdine Parnasse i autor drugiego najszybszego nokautu w historii KSW Filip Pejić. Francuz poprzedni pojedynek przegrał, więc zrobi wszystko, by wrócić na zwycięską ścieżkę. Musi mieć się jednak na baczności, bo Chorwat jest niezwykle groźny.

 

W sumie na KSW 61 odbędzie się dziewięć walk. W pozostałych zmierzą się Michał Kita i Darko Stosić, Tomasz Romanowski i Patrik Kincl, Roman Szymański i Donovan Desmae, Karolina Owczarz i Monika Kucinić, Przemysław Mysiala i Ivan Erslan, Damian Stasiak i Andreii Liezhniev oraz Jakub Kamieniarz i Adam Niedźwiedź.

KSW 61 w PPV: Cena

Cena realizowanego w systemie pay-per-view (PPV) wydarzenia to 40 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.

KSW 61 w PPV: Godzina rozpoczęcia

Start dostępnego wyłącznie w systemie PPV wydarzenia zaplanowany jest na godz. 20.00.

KSW 61 w PPV: Jak zamówić transmisję w Cyfrowym Polsacie?

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:


• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.


Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:


• portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
• przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
• e-płatności.

KSW 61 w PPV: Jak obejrzeć transmisję w IPLI?

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 61, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie IPLA, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą, przelewem, BLIK-iem lub płatnościami Apple, w zależności od modelu urządzenia użytkownika.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie