Liga Narodów siatkarzy: USA - Serbia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

USA i Serbia zmierzą się w meczu 9. kolejki Ligi Narodów siatkarzy. Faworytem są Serbowie, którzy zajmują piąte miejsce w aktualnej tabeli. Relacja i wynik na żywo meczu USA - Serbia od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

Przed nami kolejny mecz siatkarskiej Ligi Narodów. Tym razem w spotkaniu 9. kolejki zobaczymy dwie ekipy, które w ostatnich latach prezentują najwyższy, światowy poziom. W piątek wieczorem zagrają ze sobą USA i Serbia.


ZOBACZ TAKŻE: Nowy właściciel klubu siatkarskiego z Warszawy!


Serbowie radzą sobie w tegorocznej edycji bardzo dobrze mając na koncie sześć zwycięstw i dwie porażki. Jedną ponieśli w pierwszej kolejce z Polską (1:3), a kolejną z Brazylią (1:3). To daje im piąte miejsce w tabeli i 16 punktów na koncie.


USA gra nieco słabiej mając za sobą cztery wygrane i tyle samo porażek. W ostatniej kolejce Amerykanie pokonali Niemcy 3:0, ale jeszcze wcześniej ulegli 0:3 Iranowi. Trudno przewidywać co zaprezentują w meczu z Serbią.


Liga Narodów siatkarzy jest organizowana przez FIVB od 2018 roku, jako kontynuacja rozgrywanej w latach 1990–2017 Ligi Światowej. Dwie dotychczas rozegrane edycje wygrała Rosja (2018, 2019). W 2020 roku impreza została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 odbywa się we włoskim mieście Rimini w "bezpiecznej bańce".


Relacja i wynik na żywo meczu USA - Serbia od godz. 18:00 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze