Mateusz Murański zdradził termin kolejnej walki! "Rywal będzie ode mnie cięższy o 15 kilogramów"

Sporty walki
Mateusz Murański zdradził termin kolejnej walki! "Rywal będzie ode mnie cięższy o 15 kilogramów"
fot. FEN
Mateusz Murański w akcji.

Mateusz Murański (1-1) planuje powrót do startów w MMA. Zawodnik, który swój ostatni pojedynek stoczył na gali FEN 34, zapowiedział występ pod koniec lipca 2021 roku.

Murański na gali FEN 34 pokonał decyzją sędziów "Epic Cheat Meala". Aktor zapowiedział jednak, że za kilka tygodni kibice po raz kolejny będą mieli okazję zobaczyć go w klatce.

 

"Nie zwalniany tempa i już pod koniec lipca moja kolejna walka w klatce. Mam duże plany związane z tym sportem, chociaż wiem, że na dzień dzisiejszy od zawodowca dzielą mnie lata świetlne. Liczę, że w świecie freak fightów mogę jeszcze wiele pokazać" - napisał Murański na swoim instagramowym profilu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tuż po walce wyzwał do pojedynku Murańskiego! (WIDEO)

 

27-latek nie zdradził, kto będzie jego najbliższym rywalem. Przyznał jednak, że przeciwnik będzie od niego o 15 kilogramów cięższy.

 

"Tym razem mój rywal będzie ponad 15 kg cięższy i będzie to niezły bitny zbój, ale nie boję się takich wyzwań. Myślę że będzie to najtrudniejszy rywal z moich dotychczasowych" - ocenił "Muran".

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mateusz Murański (@mateusz_muranski)

 

Dla Murańskiego będzie to trzeci występ w walce na zasadach MMA. W debiucie przegrał z Arkadiuszem Tańculą na gali FAME MMA, a w drugim występie wygrał na FEN 34 z Arturem Sycem.

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie