Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska: Wyniki

Sporty walki
Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska: Wyniki

Dobiegły końca I Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska. Poznaliśmy mistrzów i mistrzynie Polski w poszczególnych kategoriach wagowych. Sprawdźcie wyniki I Mistrzostwa Stowarzyszenia MMA Polska.

Wyniki:

 

Jacek Bartczak pokonał Macieja Szota przez TKO (ciosy) w pierwszej rundzie - walka o amatorskie mistrzostwo Polski w kategorii do 120 kg. 

Patryk Semeniuk pokonał Karola Stasiewicza przez TKO (ciosy) w drugiej rundzie - walka o amatorskie mistrzostwo Polski w kategorii do 77,1 kg.  

Magdalena Czaban pokonała Sandrę Michno przez TKO (ciosy) w pierwszej rundzie - walka o amatorskie mistrzostwo Polski w kategorii do 56,7 kg. 

Tomasz Ostrowski pokonał Jana Fankulewskiego przez TKO (ciosy) w pierwszej rundzie - walka o amatorskie mistrzostwo Polski w kategorii do 93 kg. 

Paulina Wiśniewska pokonała Magdalenę Giec przez TKO (ciosy) w drugiej rundzie -  walka o amatorskie mistrzostwo Polski w kategorii do 61,2 kg. 

Paweł Kryński pokonał Adama Wiewiórę przez poddanie (duszenie zza pleców) w pierwszej rundzie - walka o amatorskie mistrzostwo Polski w kategorii do 83,9 kg. 

Martyna Caruk pokonała Patrycję Krenke przez jednogłośną decyzję sędziów - walka o amatorskie mistrzostwo Polski w kategorii do 70,3 kg. 

Kamil Szkaradek pokonał Michała Musiała przez jednogłośną decyzję sędziów - walka o amatorskie mistrzostwo Polski w kategorii do 65,8 kg.

Sebastian Olszowy pokonał Adama Muzykę jednogłośną decyzją sędziów - walka o amatorskie mistrzostwo Polski w kategorii do 70,3 kg.

Dominika Steczkowska pokonała Karolinę Celejewską jednogłośną decyzją sędziów - walka o amatorskie mistrzostwo Polski w kategorii do 61,2 kg.

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie