Liga Narodów siatkarek 2021: Wyniki meczów 12. kolejki

W poniedziałek siatkarki rozegrały kolejne spotkania turnieju VNL w Rimini. Polska przegrała z reprezentacją Niemiec 0:3. Sprawdź wyniki meczów 12. kolejki Ligi Narodów siatkarek.

W pierwszym spotkaniu tej kolejki Belgia przegrała z Japonią 1:3, choć spotkanie lepiej rozpoczęła ekipa z Europy. Większość poniedziałkowych meczów nie przyniosła ogromnych emocji. Rosja rozgromiła Serbię (w pierwszym secie było 25:8!). Chinki uporały się w trzech partiach z Włoszkami, Niemki również 3:0 pokonały Polskę, a Brazylia robiła reprezentację Tajlandii.

Holandia przegrała 1:3 z Dominikaną, a to spotkanie dostarczyło więcej wrażeń od poprzednich. Obie ekipy toczyły zaciętą walkę, co pokazują też wyniki setów, choćby trzeciej partii (28:30). Spotkanie Korea Południowa – Kanada zakończyło się niezwykle zaciętym tie-breakiem, wygranym przez ekipę z Azji 21:19. Spotkanie trwało 2 godziny i 29 minut.