Fortuna 1 Liga. Baraż Arka Gdynia - ŁKS Łódź. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W drugim półfinale barażu o wejście do PKO BP Ekstraklasy dojdzie do rywalizacji Arki Gdynia z ŁKS-em Łódź. Stawka tego meczu jest olbrzymia, a oba zespoły celują w awans. Zapowiada się zatem elektryzujące starcie! Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Piłkarze obu ekip pragną awansować do elity, ale tylko jednej z nich będzie dane przedłużyć swoje nadzieje na realizacje tego celu. Przegrany zostanie z niczym. Arka Gdynia wciąż może być wygranym tego sezonu, biorąc pod uwagę dotarcie do finału Fortuna Pucharu Polski oraz potencjalny awans do PKO BP Ekstraklasy. Ewentualna porażka z ŁKS-em zmieni narrację.

 

Zobacz także: Baraże do Fortuna 1 Ligi: Sypnęło niespodziankami! Piękny sen Skry Częstochowa trwa

 

Gdynianie zajęli czwarte miejsce w tabeli i przez długi okres czasu mieli realne szanse na bezpośredni awans. Ostatecznie muszą pogodzić się z grą w barażach, gdzie zabawa rozpoczyna się od nowa. Tym bardziej, że rywalem będzie rozdrażniony ŁKS Łódź, który po 34 kolejkach uplasował się lokatę niżej. A dlaczego rozdrażniony? Klub z centralnej Polski znakomicie rozpoczął ten sezon i wydawało się, że w cuglach wywalczy awans. Łodzianie długo znajdowali się w czołowej dwójce tabeli, ale kryzys jaki ich dopadł sprawił, że teraz muszą grać w barażach. Na domiar złego, ŁKS już dwukrotnie w tym sezonie zmienił trenera, ale wciąż może uratować twarz, jeżeli tylko wywalczy awans.

 

W rundzie jesiennej w Gdyni padł bezbramkowy remis, natomiast w Łodzi lepsza okazała się Arka, która wygrała 2:1. Jak będzie tym razem?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Arka Gdynia - ŁKS Łódź od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Gruzja - Grecja. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie