Liga Narodów siatkarek 2021: Korea Południowa - Brazylia. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka
Liga Narodów siatkarek 2021: Korea Południowa - Brazylia. Relacja i wynik na żywo
Fot. Polsat Sport
Fot. Polsat Sport

Jednym z piątkowych meczów 13. kolejki VNL 2021 będzie spotkanie reprezentacji Brazylii z Koreą Południową. Zdecydowanym faworytem jest drużyna z Ameryki Południowej. Relacja i wynik na żywo z meczu Korea Południowa - Brazylia od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.

W dotychczasowych meczach turnieju VNL w Rimini Brazylijki wygrały dziesięć spotkań, poniosły dwie porażki i wywalczyły 31 punktów. W poprzedniej kolejce wygrały z reprezentacją Tajlandii 3:0.

 

Reprezentacja Korei Południowej nie radzi sobie tak dobrze jak zajmująca drugie miejsce w tabeli Brazylia. Azjatki z dwunastu spotkań wygrały tylko trzy, choć miało to miejsce w dwóch ostatnich kolejkach. Koreanki wygrało 3:1 z Serbkami oraz 3:2 z Kanadyjkami. Na swoim koncie mają 9 punktów i zajmują 13. miejsce w tabeli, wyprzedzając jedynie reprezentacja Włoch oraz Tajlandii.

 

Liga Narodów siatkarek jest organizowana przez FIVB od 2018 roku. Jest kontynuacją rozgrywanej w latach 1993–2017 imprezy World Grand Prix. Dwie dotychczasowe edycje wygrała reprezentacja USA. Rozgrywki w 2020 roku zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Edycja 2021 jest rozgrywana w "bezpiecznej bańce" we włoskim mieście Rimini.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Brazylia - Tajlandia od godz. 15:00 na Polsatsport.pl.

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie