Euro 2020: Artur Wichniarek wskazał, kto powinien zastąpić Grzegorza Krychowiaka w meczu z Hiszpanią

Piłka nożna
Euro 2020: Artur Wichniarek wskazał, kto powinien zastąpić Grzegorza Krychowiaka w meczu z Hiszpanią
fot. PAP

Ekspert Polsatu Sport, Artur Wichniarek wskazał w magazynie Cafe Euro piłkarza, który powinien zastąpić w meczu z Hiszpanią Grzegorza Krychowiaka. Zdaniem byłego reprezentanta Polski najlepszym wyborem będzie Jakub Moder.

Grzegorz Krychowiak nie będzie mógł wystąpić w meczu z Hiszpanią z powodu czerwonej kartki. Pomocnik reprezentacji Polski zobaczył dwa żółte kartoniki w przegranym 1:2 spotkaniu ze Słowacją.

 

- Myślę, że w jego miejsce powinien się pojawić Jakub Moder, który ku zaskoczeniu nie wyszedł ze Słowacją. Niektórzy spekulują, że wyjdzie Paweł Dawidowicz. Nie widzę go na tle Hiszpanów - powiedział Wichniarek.

 

Zobacz także: Euro 2020: Paulo Sousa zdradził, co zmieni na mecz z Hiszpanią

 

Moder w pierwszej reprezentacji rozegrał dziewięć spotkań i strzelił dwa gole. Ze Słowacją zagrał jedynie pięć minut, choć wydawało się, że Paulo Sousa będzie chciał na niego postawić od początku.

 

- Moder, nawet z niedużym doświadczeniem w Premier League, grał z zawodnikami na bardzo podobnym poziomie, co reprezentanci Hiszpanii. Dla mnie byłby to oczywisty wybór - zakończył były piłkarz.

 

 

Cała wypowiedź w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie