Euro 2020: Portugalia - Niemcy 1:3. Gol Kaia Havertza

Sześć minut po przerwie gola na 3:1 dla Niemiec w meczu z Portugalią strzelił Kai Havertz.

Niemcy podwyższyli prowadzenie w meczu z Portugalią na Euro 2020. Sześć minut po przerwie gola na 3:1 strzelił Kai Havertz.

W 51. minucie Niemcy przeprowadzili szybką akcję. Robin Gosens dośrodkował z lewej strony pola karnego, a Kai Havertz wbił piłkę z odległości trzech metrów obok bezradnego Rui Patricio. Portugalska obrona kompletnie w tej sytuacji zaspała.

Euro 2020 to najważniejsza piłkarska impreza tego roku. Turniej z udziałem 24 drużyn jest rozgrywany od 11 czerwca do 11 lipca w jedenastu miastach: Rzymie, Baku, Kopenhadze, Sankt Petersburgu, Bukareszcie, Amsterdamie, Glasgow, Sewilli, Budapeszcie, Monachium i Londynie. Wśród uczestników jest reprezentacja Polski, którą prowadzi Paulo Sousa.