Liga Narodów siatkarzy 2021: Wyniki meczów 13. kolejki

Na poniedziałek zaplanowano spotkania kolejnej serii VNL 2021. Reprezentacja Polski wygrała z Argentyną 3:0. Sprawdź wyniki meczów 13. kolejki Ligi Narodów siatkarzy.

Pierwsze poniedziałkowe mecze turnieju w Rimini nie przyniosły większych emocji. Australijczycy zdołali urwać seta Serbom, ale w pozostałych trzech partiach górą była ekipa z Europy. Japonia bez większych kłopotów ograła Bułgarię, która z seta na set była coraz bardziej bezradna.

Francuzi pewnie ograli reprezentację Iranu 3:0. Również w trzech odsłonach siatkarze reprezentacji Kanady zamknęli rywalizację w meczu z Holandią. Na czele tabeli umocniła się Brazylia, która wygrała z Włochami 3:1. Najwięcej emocji przyniosła druga odsłona, którą siatkarze Canarinhos wygrali 32:30.

Polscy siatkarze pokonali po dobrym meczu reprezentację Argentyny 3:0. To jedenaste zwycięstwo ekipy Vitala Heynena, która jest o krok od awansu do Final Four.